top of page

CO ROBIMY?

Pierwsi chrześcijanie „trwali we wspólnocie” (Dzieje Apostolskie 2:42). Jednym z wyrazów tej wspólnoty są nasze spotkania, na których gromadzimy się, by poznawać Boga i Jego Słowo. Nasze drzwi są szeroko otwarte dla wszystkich, którzy chcieliby nas poznać.

Najważniejszym spotkaniem każdego tygodnia jest niedzielne nabożeństwo – o 11:00, na ul. Gdańskiej 15 w Chojnicach. Nasze nabożeństwa mają swobodną formę, jednak zawsze składają się z kilku najważniejszych elementów – na czele z kazaniem, które głoszone jest na podstawie tekstu Pisma Świętego. Poza słuchaniem Słowa Bożego śpiewamy pieśni, wspólnie się modlimy, a raz w miesiącu – obchodzimy Wieczerzę Pańską (Komunię, Eucharystię), będącą duchową ucztą z Chrystusem i pamiątką Jego śmierci za nasze grzechy. Do Wieczerzy zaproszony jest każdy, kto żałuje za swoje grzechy, przyjął Jezusa jako Pana i Zbawiciela oraz został ochrzczony w wieku świadomym.W trakcie kazania prowadzone są też zajęcia szkółki niedzielnej dla dzieci.

Ważnym elementem życia naszej wspólnoty są również grupy domowe – biblijne i nie tylko. Zacisze naszych domów sprzyja prowadzeniu rozmów nad studiowanym tekstem Biblii – a także budowaniu przyjaźni.

Aktualnie odbywają się:

  • spotkania modlitewne w Chojnicach - ul. Gdańska 15 - piątek, 19:00 

  • grupa muzyczna w Chojnicach - ul. Gdańska 15 - piątek, 17:30

  • grupa biblijna w Człuchowie - ul. Piaskowo 5g - czwartek, 19:00

  • grupa biblijna w Czersku - ul. Mleczarska 4a - środa, 18:30

  • grupa biblijna w Chojnicach dla mężczyzn (zaawansowana) - ul. Gdańska 15 - poniedziałek, 18:00 

  • grupa biblijna w Chojnicach dla mężczyzn - ul. 18 Pułku Ułanów 26 - poniedziałek 18:00

  • grupa biblijna w Chojnicach dla kobiet - ul.  Gdańska 15 - poniedziałek 18:00

  • grupa biblijna w Chojnicach dla kobiet(+/-30) - ul.  Gdańska 15 - środa 17:00

Piątkowy wieczór to świetna okazja, by wpaść na spotkanie młodzieżowe! Odbywa się ono na II piętrze kościoła, przy ul. Gdańskiej 15 w Chojnicach. Zaczynamy o 17:30, by razem spędzić czas, pograć w gry planszowe, czasem – pooglądać filmy, a co najważniejsze – razem poznawać Biblię. Informacji o aktualnych wydarzeniach szukaj na naszej stronie na Facebooku

bottom of page